Haberblok

Ata İttifakı’nın ‘Zafer’ görüşmesi

20.05.2023
68

Genel başkanlığını Ümit Özdağ’ın yürüttüğü Zafer Partisi’nin de ittifakı olduğu Ata İttifakı Cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan ile Özdağ genel merkezde buluştu.

REKLAM ALANI
Ata İttifakı’nın ‘Zafer’ görüşmesi

14 Mayıs’ta yapılan seçimde Ata İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı olan Sinan Oğan, Ümit Özdağ ile Zafer Partisi Genel Merkezi’nde bir araya geldi.

28 Mayıs’ta Cumhur İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan ile Millet İttifakı’nın adayı Kemal Kılıçdaroğlu arasında geçecek ikinci tur seçim yarışı öncesi gözler Ata İttifakı’na çevrildi.

REKLAM ALANI

Dün Ata İttifakı’nın bileşeni Zafer Partisi’nin genel başkanı Ümit Özdağ, partisinin genel merkezinde Kılıçdaroğlu’nu kabul etmişti. Saatler sonra ise ittifakın adayı Sinan Oğan, Cumhur İttifakı’nın adayı Recep Tayyip Erdoğan’la Dolmabahçe Çalışma Ofisi’nde bir araya gelmişti.

İkinci turda hangi adaya destek verecekleri merak konusu olan ittifakın iki ismi, bugün bir araya geldi. Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, sosyal medya hesabından Oğan’la görüşmesinin fotoğraflarını paylaşıp “Sevgili Sinan Oğan ile gündemi değerlendiriyoruz” dedi.

haberblok

Etiketler:

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.