Haberblok

Yüksel Ercan: İşimiz sorun çözmek

28.03.2023
101

14 Mayıs tarihinde yapılacak milletvekili genel seçimi öncesi İYİ Parti’den Kocaeli Milletvekili aday adayı olan Yüksel Ercan, “Kocaeli’nin ve Türkiye’nin problemlerini biliyoruz işimiz sorun çözmek” dedi.

REKLAM ALANI
Yüksel Ercan: İşimiz sorun çözmek

KOCAELİ (İGFA) – Aday adaylığı sürecinin tamamlanması ile birlikte Kocaeli’de İYİ Parti tarafından oluşturulan SKM’nin yaptığı programlar dahilinde sahaya çıkan Yüksel Ercan’a gösterilen ilgi gözlerden kaçmadı.

SAHADA İLGİ EN ÜST SEVİYEDE

REKLAM ALANI

Sahada iyi Parti’ye ve kendisine gösterilen ilgiden son derece memnun kaldığını söyleyen Yüksel Ercan, “Sürecin başlaması ile birlikte SKM ve Parti yöneticilerimiz ile birlikte sabahın erken saatlerinden gece yarılarına kadar vatandaşlarımızın arasındayız, seçmenden gördüğümüz yakın ilgi ve alaka bizim daha fazla umutlanmamıza vesile oldu, 15 Mayıs sabahına yeni bir Türkiye ile uyanacağımıza gönülden inanıyorum” diye konuştu.

İŞİMİZ SORUN ÇÖZMEK

35 yıldır gazetecilik yaptığını söyleyen Ercan, “Bir medya mensubu olmanın avantajı ile yıllar yılı zaten vatandaşlarımızın yaşadıkları sorunların çözümü adına gece gündüz çalışıyoruz, 15 Mayıs pazartesi itibarı ile TBMM’de iktidara gelmiş İYİ Partinin bir milletvekili olarak milletimize hizmet etmenin gururunu yaşayacağız “ dedi.

haberblok

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.