Haberblok

Çayırova Meclisi’ne ‘afet bölgesi’ bilgilendirmesi

02.03.2023
108

Kocaeli’de Çayırova Belediyesi’nin Mart ayı olağan meclis toplantısında Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, deprem bölgesinde yapılan çalışmalarla ilgili meclis üyelerini bilgilendirdi.

REKLAM ALANI
Çayırova Meclisi’ne ‘afet bölgesi’ bilgilendirmesi

KOCAELİ (İGFA) – Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi’nin başkanlığında kültür salonunda yapılan Mart ayı olağan meclis toplantısı yoklama ve bir önceki aya ait karar özetlerinin kabul edilmesiyle başladı.

Kahramanmaraş merkezli depremde hayatını kaybedenler için saygı duruşunun yapıldığı meclis toplantısında Başkan Çiftçi, deprem anından itibaren yapılan çalışmalarla ilgili meclis üyelerini bilgilendirdi.

REKLAM ALANI

Başkan Çiftçi konuşmasında, “Ülkemizde meydana gelen deprem hepimizi derinden üzdü. Depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet , yaralı kardeşlerimize Rabbimden acil şifalar diliyorum. Ülkemiz bir deprem bölgesi, fay hatlarının bulunduğu bir coğrafyada yaşıyoruz ve geçmişte olduğu gibi bundan sonra da ülkemizde depremler olacak. Depreme hazırlıklı olmalıyız. Depremden hemen sonra Çayırova Belediyesi olarak da hızlı bir şekilde deprem bölgesine intikal ettik. Yaraları sarmak için canla başla çalışmaya devam ediyoruz’’ dedi.

Daha sonra Çayırova Belediyesi’nin deprem bölgesinde yapılan çalışmaları anlatan video izlendi.

Gündem dışı söz alan meclis üyeleri, asrın felaketi ile ilgili üzüntülerini ve önerilerini dile getirdi.

haberblok

Etiketler:

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.