Haberblok

Steam’de sahte Escape From Tarkov sayfası açıldı

26.01.2023
12

Battlestate Games tarafından geliştirilip yayınlanan taktiksel nişancı oyunu Escape From Tarkov’un uzun süredir Steam’e gelip gelmeyeceği konuşulurken, dolandırıcı bir grup tarafından Steam’de sahte Escape From Tarkov sayfası oluşturuldu.

REKLAM ALANI
Steam’de sahte Escape From Tarkov sayfası açıldı

Rus video oyun geliştiricisi Battlestate Games’in macera oyunu Escape From Tarkov’un Steam‘de sahte sayfası oluşturuldu ve 382 TL ile satışa sunuldu. Oyunun sahte olduğu anlaşılmasının ardından kısa süre içerisinde Steam‘den kaldırıldı.

SAHTE ESCAPE FROM TARKOV STEAM’E GELDİ

REKLAM ALANI

Önceden Steam‘de yayınladığı oyununun adını ve şirketin adını değiştirerek oyuncuları dolandırmaya çalışan bir grup, Escape From Tarkov oynamak isteyen oyuncuları hedef aldı. Steam‘de 382 TL ile satışa sunulan oyuna kısa sürede müdahele edildi ve Steam mağazasından kaldırıldı.

Daha önce Steam’e yüklediği oyunun tüm ekran görüntülerini, açıklamasını ve ismini Escape From Tarkov ile değiştirerek oyuncuları dolandırmaya çalıştı.

ESCAPE FROM TARKOV STEAM’E GELECEK Mİ?

Yalnızca geliştirici ekibin kendi internet sitesinde satışa sunulan Escape From Tarkov, 35 euro ile satışa sunulmaktadır. Oyunu oynamak isteyen oyuncuların ise Escape From Tarkov’un Steam’e gelip gelmeyeceği merak ediliyor.

Etiketler:

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.