Haberblok

Minecraft 1.20 ile zırh süslemeleri geliyor

26.01.2023
9

Popüler açık dünya hayatta kalma oyunu Minecraft’a 1.20 sürümü ile yepyeni bir özellik geliyor. Minecraft’ın resmi hesabından paylaşılan yeni videoda 1.20 sürümü ile tüm zırhlara madenler ile süslemeler yapılabilecek.

REKLAM ALANI
Minecraft 1.20 ile zırh süslemeleri geliyor

Minecraft’ın yeni sürümünün yayınlanmasını bekleyen oyunculara bir yeni özellik daha duyuruldu. Minecraft’ta artık zırhlarınızı topladığınız madenler ve sandıklardan bulduğunuz demircilik şablonları ile zırhlarınızı süsleyebileceksiniz.

MINECRAFT ZIRH SÜSLERİ DUYURULDU

REKLAM ALANI

Minecraft’ın resmi Twitter hesabından yapılan paylaşımda 1.20 sürümünün yeni özelliği olan zırh süslemeleri duyuruldu. Smithing Template olarak da geçen demircilik şablonu bularak tüm zırhlarınızı süsleyebileceksiniz. Ayrıca zırhlar için farklı farklı süsleme şablonları

MINECRAFT ZIRH NASIL SÜSLENİR?

Minecraft’ta zırhınızı süsleyebilmek için ilk olarak demirci masası elde etmeniz gerekmektedir. Demirci masasını craftladıktan sonra sandıklarda bulunan Smithing Template yani Demircilik Şablonu bularak bu şablonu demirci masasına yerleştirin. Ardından süs eklemek istediğiniz zırhınızı da demirci masasına ekleyin son olarak ise hangi maden ile süslemek istiyorsanız o madeni de demirci masasına ekleyerek zırhınızı süsleyebilirsiniz.

İki farklı Demircilik Şablonu bulunmaktadır. Bunlardan biri Netherite zırhlar için bir diğeri ise demir, altın ve elmas zırhlar için geçerlidir.

Netherite için geçerli olan Demircilik Şablonu, elmas zırhları netherite zırhlara yükseltmek için geçerliyken diğer Demircilik Şablonu ise zırhlara süslemeler yapmaktadır.

Demircilik Şablonları

Etiketler:

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.