Haberblok

Bugün hangi sınav var? Bugün ne sınavı var? 21 Ocak hangi sınav yapılacak?

21.01.2023
12

21 Ocak Cumartesi gününün gelmesi ile birlikte birçok kişinin gündeminde Bugün hangi sınav var? Ve Bugün ne sınavı var? Sorularını yer alıyor. İnternet üzerinde Bugün hangi sınav var? Ve Bugün ne sınavı var? Sorularını gün içerisinde sık sık araştırıyorlar. Birçok kişi tarafından bugün hangi sınavın yapılacağı konusu merak ediliyor. Peki, Bugün hangi sınav var? Bugün ne sınavı var? 21 Ocakta hangi sınav yapılacak?

REKLAM ALANI
Bugün hangi sınav var? Bugün ne sınavı var? 21 Ocak hangi sınav yapılacak?

Bugün hangi sınav var? Sorusu, özellikle 21 Ocak Cumartesi gününün gelmesiyle beraber birçok kişinin merak ettiği konular arasında üst sıralarda yer almaktadır. Bu haberimizde merak edenler için Bugün hangi sınav var? Ve Bugün ne sınavı var? Sorularını yanıtlayacağız. Peki, Bugün hangi sınav var? Bugün ne sınavı var? 21 Ocakta hangi sınav yapılacak? ÖSYM tarafından hangi sınav gerçekleştirilecek? 21 Ocak Cumartesi günü sınav takvimi!

BUGÜN HANGİ SINAV VAR?

REKLAM ALANI

21 Ocak 2023 tarihinde uygulanacak olan ÖSYM sınavları arasında herhangi bir sınav bulunmuyor. En yakın tarihli ÖSYM sınavı olarak 28 Ocak tarihinde gerçekleştirilecek olan Elektronik Yabancı Dil Sınavı e-YDS sınavı bulunmakta. Başvuruda bulunmak isteyen kişiler için başvuru süreci, 12-19 Ocak 2023 tarihleri arasında olup adaylar başvurularını, 12 Ocak 2023 tarihinde ÖSYM’nin https://odeme.osym.gov.tr adresinden saat 14.00’ten itibaren yapabilecektir.

Etiketler:

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.