Haberblok

E Okul kapandı mı? E Okul not girişi ve devamsızlık girişi kapandı mı? Son gün yoklama var mı, yok mu? E-Okul kapandığında devamsızlık girilir mi?

19.01.2023
11

2022-2023 eğitim ve öğretim yılının yaklaşması ile birlikte birçok öğrenci E Okul kapandı mı? Sorusuna yanıt aramakta. E Okul kapandı mı? Merak ediliyor. Peki, E Okul kapandı mı? E Okul not girişi ve devamsızlık girişi kapandı mı? Son gün yoklama var mı, yok mu? E-Okul kapandığında devamsızlık girilir mi?

REKLAM ALANI
E Okul kapandı mı? E Okul not girişi ve devamsızlık girişi kapandı mı? Son gün yoklama var mı, yok mu? E-Okul kapandığında devamsızlık girilir mi?

E Okul kapandı mı? Sorusu, 2022-2023 eğitim ve öğretim yılına dair en çok merak edilen sorular arasında yer aldı. Yarıyıl tatilinin yaklaşması ile birlikte birçok öğrenci E Okul kapandı mı? Sorusuna yanıt aramakta. Milyonlarca öğrenci ve veli yarı yılın son haftası devamsızlık yazılır mı merak ediyor. Peki, E Okul kapandı mı? E Okul not girişi ve devamsızlık girişi kapandı mı? Son gün yoklama var mı, yok mu? E-Okul kapandığında devamsızlık girilir mi?

E OKUL KAPANDI MI?

REKLAM ALANI

E Okul Veli Bilgilendirme Sistemi’nde son not girişleri için kullanılan E-Okul sayfasının kapanması veya öğrenci-velilere erişime kapatılması artık yapılmıyor. Karne verilene kadar E Okul ekranı açık bulunuyor. Ancak öğretmenlere not giriş yetkilerinin karnelerin veriliş tarihinden birkaç gün önce kapatılması öngörülmektedir.

E OKUL DEVAMSIZLIK NE ZAMAN KAPANACAK 2023?

Okulun son haftası yoklama alınıp alınmayacağı konusu öğrenci ve veliler tarafından en çok araştırılan konular arasında yer alıyor. Veliler çocuklarını son hafta okula gönderip göndermeme konusunda kararsızlık yaşarken Okullarda son hafta yoklama alınır mı, ders işlenir mi merak ediliyor.
Milli Eğitim Bakanlığı tarafından, özellikle devamsızlık problemi yaşayan öğrencilere okulun son gününe kadar devam etme uyarısı yapılmaktadır. Karne basım işlemleri nedeniyle okullarda devamsızlıklar son hafta yazılıyor mu merak ediliyor. Konu ile ilgili en sağlıklı bilgi okul yönetimleri tarafından alınacak bilgi ile sağlanabilmektedir.

Etiketler:

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.