Haberblok

Dün Çin’de bugün ise Kolombiya’da! “Zombi insan” iddiası sosyal medyayı sallıyor

18.01.2023
12

Geçtiğimiz günlerde Çin’de çekilen bir videoda, metroda seyahat eden genç bir kadının üzerine atladığı erkeğin yüzünü parçaladığı görüntüler yer almıştı. Görüntülerin ardından “Zombi insan” iddiaları sosyal medyayı kasıp kavururken bugün Kolombiya’da çekildiği ifade edilen bir videoda da hastaneye yatırılan genç bir adamın yatağından doğrulduğu ve tuhaf hareketler yaptıktan sonra sağlıkçıların müdahalesiyle yatağına yatırıldığı anlar yer aldı.

REKLAM ALANI
Dün Çin’de bugün ise Kolombiya’da! “Zombi insan” iddiası sosyal medyayı sallıyor

Sosyal medya “zombi insan” iddialarıyla çalkalanıyor. Geçtiğimiz günlerde Çin’de bir metroda çekilen videoda, kadın yolcunun bir erkeğin üzerine atlayarak yüzünü parçaladığı görüntüler yer almıştı.

METRODAKİ HAREKETLERİ “ZOMBİ” İNSAN İDDİALARINA NEDEN OLDU

REKLAM ALANI

Videodaki kadının darbeleriyle hastanelik olan adamın durumunun iyi olduğu ifade edilirken, genç kadının yerlerdeki garip hareketleri ve saldırganlığı “Zombi insan” iddialarına neden olmuştu.

BİR GÖRÜNTÜ DE KOLOMBİYA’DAN

Çin’i kasıp kavuran iddianın ardından bugün yeni bir görüntü ise Kolombiya’dan geldi. Hastaneye yatırılan genç bir adamın, yatağından doğrularak tuhaf hareketler yaptığı anların yer aldığı videoda, gitgide saldırganlaştığı ifade edilen adama sağlıkçıların sert şekilde müdahale ettikleri görüldü.

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.