Haberblok

Görüntüleri Türkiye gündemine oturan mini etekli öğretmenden yeni karar!

15.01.2023
10

Mini etekli ders anlattığı görüntülerle gündem olan kadın öğretmen, sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak kendisi hakkında kendisi hakkında yazılan olumsuz yazılar hakkında idari işlem başlatacağını duyurdu.

REKLAM ALANI
Görüntüleri Türkiye gündemine oturan mini etekli öğretmenden yeni karar!

Özel bir eğitim kurumunda KPSS’ye yönelik eğitim veren kadın öğretmenin mini etekle ders anlattığı anlara ilişkin görüntüler sosyal medyanın gündemine oturmuştu. Günlerdir konuşulan olayın yankıları sürerken kadın öğretmen sosyal medya hesabından dikkat çeken bir açıklama metni yayınladı.

“KARARIM BU ŞEKİLDEDİR”

REKLAM ALANI

Mesaj yoluyla ya da yorum olarak hakkında yazılan olumsuz yazılarla ilgili hukuki işlem başlatacağını ifade eden kadın öğretmen, “Bir yerde videomu görmeniz halinde şikayet ederseniz mutlu olurum. Uzun yıllardır mesleğe gönül vermiş biri olarak kararım bu şekildedir” ifadelerini kullandı.

ÇIKAN HABERLERE İSYAN ETMİŞTİ

Görüntüleri infial yaratan kadın öğretmen, geçtiğimiz günlerde de yaptığı bir paylaşımda şu cümlelere yer vermişti: “Dostlarım, sevdiklerim var… Neden her paylaştığımı her gün isim soy isim belirterek ve hedef göstererek haber

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.