Haberblok

Bisiklet sürerken Twitch’te yayın yapan yayıncı JoshInJapan, canlı yayında arabaya çarptı

13.01.2023
9

Popüler canlı yayın platformu Twitch’te yayın yapan JoshInJapan kullanıcı adlı yayıncı, canlı yayın sırasında Japonya’da bisiklet sürerken önündeki dönen aracı fark edemeyip araca çarptı. Yayıncının bisikletiyle arabaya çarptığı anları anbean kameraya yansıdı.

REKLAM ALANI
Bisiklet sürerken Twitch’te yayın yapan yayıncı JoshInJapan, canlı yayında arabaya çarptı

Japonya‘da bisiklet sürerken Twitch yayınları yapan Avustralyalı yayıncı Josh, canlı yayın sırasında bisikletiyle otoparka girmek isteyen araca çarptı. Çarpışma sonrası acıdan kıvranan yayıncı, durumunun iyi olduğunu söyledi.

BİSİKLET SÜRERKEN TWITCH’TE YAYIN YAPIYOR

REKLAM ALANI

Japonya’da düzenli olarak bisiklete binen ve bu sürüşlerini Twitch’te takipçilerine canlı olarak aktaran JoshInJapan adlı yayıncı, göğsüne yerleştirdiği kamera ile yolculuklarını paylaşıyor.

YAYINDA BİSİKLETİ İLE ARABAYA ÇARPTI

Bir canlı yayını sırasında bisikleti ile saatte 50km/h ile giden yayıncı, önündeki sinyal verip dönmeye çalışan aracı geç fark ederek son anda bisikletin frenlerine asılsa da hızı nedeniyle duramayıp dönmekte olan arabaya çarptı.

ACILAR İÇERİSİNDE KENDİNİ YERE ATTI

Çarpışma esnasında sağ eli bisiklet ile araba arasında kalan yayıncı, acıdan kıvranarak kendini bisikletten attı ve birkaç metre yürüdükten sonra yere oturdu. Yayıncının yardımına ise aracın şoförü geldi.

“SAĞ KOLUMDAN TÜMOR AMELİYATI GEÇİRDİM”

Bisiklet ile geçirdiği kaza videosunun Twitter’da viral olmasının ardından neden bu kadar acı çektiği hakkında açıklamada bulunan yayıncı, “Sağ kolumda, kemiği zayıflatan ve bu nedenle normalde olabileceğimden çok daha fazla acı veren bir tümör ameliyatı geçirdim.” sözlerine yer verdi. Ayrıca, kaza sonrası hastaneye gittiğini ve durumunun iyi olduğunu da bildirdi.

Etiketler:

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.