Haberblok

Dizi setinde gergin anlar! Melisa Aslı Pamuk geç kalınca Alperen Duymaz sinirden çılgına döndü

10.01.2023
15

Ekranların yeni dizisi Ego dizisinde partner olan Alperen Duymaz ve Melisa Aslı Pamuk arasında sette “Geç kaldın” tartışması yaşandı. Duymaz’ın bu olaydan sonra Pamuk’u takipten çıktığı iddia edildi.

REKLAM ALANI
Dizi setinde gergin anlar! Melisa Aslı Pamuk geç kalınca Alperen Duymaz sinirden çılgına döndü

Çarpışma dizisinde çift olara çok beğenilen Melisa Aslı Pamuk ve Alperen Duymaz Ego dizisinde yeniden partner oldular. Konusuyla ilgi çeken dizinin çekimlerinde ise şaşırtan bir gelişme yaşandı.

TAKİBİ BIRAKTI

REKLAM ALANI

Güzel oyuncu pazar günü yapılan çekimlere geç kaldı. Bu duruma sinirlenen Alperen Duymaz ile Melisa Aslı Pamuk arasında tartışma yaşandı. Duymaz daha sonra partnerini sosyal medyada takipten çıkardı.

BARIŞTILAR

Birsen Altuntaş’ın haberine göre sahnenin çekimlerini tamamladıktan sonra Pamuk, set ekibine “Çok mu geciktim” diye sordu. Ekip de “En fazla birkaç dakika” yanıtını verince Pamuk, Duymaz’ın yanına giderek davranışının nedenini sordu. İki oyuncu arasında kısa süreli bir tartışma yaşandı. Duymaz’ın daha sonra partnerini takipten çıkması sosyal medya kullanıcılarının hemen dikkatini çekti. Ancak bugün yapımcı Efe İrvül’ün iki oyuncuyu barıştırdığı öğrenildi. Melisa Aslı Pamuk, Alperen Duymaz’ı takip etmeye devam ediyor.

Etiketler:

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.