Haberblok

“Erkek sözü, bir daha yapmayacağım” dedi ama kurtulamadı! Tacizciyi tekme tokat dövüp polise teslim ettiler

09.01.2023
16

Fatih’te, bir süre takip ettiği 17 yaşındaki bir kız çocuğunu taciz ettiği iddia edilen şüpheli çevredekiler tarafından yakalanıp, darbedildi. Aldığı tekme ve yumruk darbeleriyle yaralanan şüpheli, “Bir daha yapmayacağım, erkek sözü bir daha yapmayacağım” çıkışına rağmen mahkeme tutuklanarak cezaevine gönderildi. Öte yandan taciz şüphelisinin yakalanıp darbedilmesi güvenlik kamerasına yansıdı.

REKLAM ALANI
“Erkek sözü, bir daha yapmayacağım” dedi ama kurtulamadı! Tacizciyi tekme tokat dövüp polise teslim ettiler

İstanbul Fatih’te yaşanan olayda iddiaya göre, 48 yaşındaki A.Y., 17 yaşındaki H.A.T., 7 yaşındaki kardeşi ve annesi A.T.’yi takip etmeye başladı. Şüpheli, yaklaşarak 17 yaşındaki H.A.T.’ye fiziksel tacizde bulundu.

TEKME VE YUMRUKLARLA DARBEDİLDİ

REKLAM ALANI

H.A.T.’nin çığlık atması üzerine yoldan geçen otomobil ve motosiklet sürücüsü şüpheliyi yakalamak için harekete geçti. Sürücülerin kendisine doğru geldiğini gören şüpheli, kaçmaya başladı. Çevredekilerin de katılımıyla yakalanan A.Y., yere yatırılıp darbedildi. A.Y., aldığı tekme ve yumruklarla yaralandı. Şüpheli polis ekiplerine teslim edildi.

“BİR DAHA YAPMAYACAĞIM, ERKEK SÖZÜ”

Taciz edilen genç kız ve annesi şüpheliden şikayetçi oldu. Gözaltına alınan şüpheli A.Y., adliyeye sevk edildi. A.Y., çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Çevredekiler tarafından darbedilen A.Y., “Bir daha yapmayacağım, erkek sözü bir daha yapmayacağım” dedi.

“DAHA ÖNCE BURALARDA GÖRMEDİK”

Şüpheliyi yakalayanlardan Salih Özdemir, “Kadınların çığlığını duyduk, geldik ve yakaladık. İş yerimiz burası olduğu için müdahale ettik. Daha önce buralarda görmedik, tanımıyoruz” diye konuştu.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Güncel

Etiketler:

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.