Haberblok

Ülkeden kaçan eski devlet başkanı fast food zincirinde ortaya çıktı

04.01.2023
13

2019-2022 arasında Brezilya’yı yönettikten sonra son seçimleri kaybeden aşırı sağcı lider Jair Bolsonaro, ülkeden kaçarak ABD’ye gitmişti. Halefinin yemin törenine katılmayan Bolsonaro ABD’deki fast food zincirinde yemek yerken görüntülendi.

REKLAM ALANI
Ülkeden kaçan eski devlet başkanı fast food zincirinde ortaya çıktı

Brezilya‘yı demir yumrukla yönettikten sonra geçen yıl yapılan seçimleri kaybeden eski devlet başkanı Jair Bolsonaro’nun Orlando’daki bir fast food zincirinde çekilmiş fotoğrafı ortaya çıktı. Türkiye’de de şubeleri bulunan bir kızarmış tavuk zincirinde yemek yiyen Bolsonaro’nun görüntüleri sosyal medyada gündem oldu.

REKLAM ALANI

TRUMP İLE YAKIN İLİŞKİ KURMUŞTU

Görev süresinde aldığı kararlar dolayısıyla soruşturma altında olan Bolsonaro, ABD’nin eski başkanı Donald Trump ile yakın ilişki kurmuştu. Trump da Beyaz Saray’dan ayrıldıktan sonra Florida’da yaşamaya başlamıştı.

Öte yandan sosyal medyada paylaşılan bazı fotoğraf ve videolarda bölgede yaşayan bazı ABD’lilerin Bolsonaro’ya destek mesajı verdiği ve tokalaşarak alkışladığı görülüyor. Bolsonaro’nun ünlü sporcu Jose Aldo da Silva’nın Orlando’daki lüks evinde kaldığı açıklandı.

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.