Haberblok

Türkiye’nin gündemine oturan Sinan köşeye sıkıştı! “Kayıp Arife” olayında sır perdesi aralanıyor

04.01.2023
21

Bir süredir Müge Anlı ve Tatlı Sert programında işlenen “Kayıp Arife” olayında yeni gelişmeler yaşandı. Olayın bir numaralı şüphelisi Sinan Sardoğan adlı şahsın çalıştığı yer ve tarlası ekipler tarafından incelemeye alındı. Yapılan aramada Sinan’ın gübre döktüğü yerde yanmış kıyafetler bulundu.

REKLAM ALANI
Türkiye’nin gündemine oturan Sinan köşeye sıkıştı! “Kayıp Arife” olayında sır perdesi aralanıyor

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı İle Tatlı Sert programında ilginç dakikalar yaşandı. Programda son günlerde ele alınan konu kapsamında çok sayıda kadına tacizde bulunduğu ve uygunsuz mesajlar attığı iddia edilen Sinan Sardoğan hakkında yeni gelişmeler yaşandı.

TARLASI VE ÇALIŞTIĞI YER MERCEK ALTINDA

REKLAM ALANI

Son olarak bugünkü yayında, kayıp Arife için yapılan çalışmalar gösterildi. Kadavra köpekleri ile aranan Arife’nin bulunması için bölgenin her noktasında hummalı bir çalışma sürdürülüyor. Bu bağlamda Sinan’ın çalıştığı yerler ve tarlası da incelemeye tabii tutuluyor.

SİNAN’IN GÜBRE DÖKTÜĞÜ YERDE KIYAFETLER BULUNDU

DÜN MÜGE ANLI’YI ÇİLEDEN ÇIKARTTI

Öte yandan Sinan Sardoğan, dünkü yayında Müge Anlı’nın bacaklarına bakarken yakalanmıştı. O anları fark eden Anlı, “Benim de bacaklarıma bakma. Sana bir uçarım buradan. Yararım senin beynini.” dedi. Sinan Sardoğan ise “Ben senin bacaklarına mı bakıyorum” diyerek kendini savunmuştu.

Etiketler:

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.