Haberblok

Herkesi Heyecanlandıran Yeni İkili: Furkan Andıç ve Cemre Baysel Partner Oluyor!

09.11.2022
19

Dizi severler için sevindirici bir haber geldi. Özellikle romantik komedilerin aranılan isimleri Cemre Baysel ve Furkan Andıç aynı dizide …

REKLAM ALANI
Herkesi Heyecanlandıran Yeni İkili: Furkan Andıç ve Cemre Baysel Partner Oluyor!

Dizi severler için sevindirici bir haber geldi. Özellikle romantik komedilerin aranılan isimleri Cemre Baysel ve Furkan Andıç aynı dizide oynayacak. Yaz sezonunun bitmesinin ardından dizilerinin final yapması ile tatil dönemine giren Baysel ve Andıç, bu sefer rakip olarak değil dijitalde partner olarak bir araya geliyor. Gelin detaylara hep birlikte bakalım! 👇

İlk bölümü 30 Kasım 2018’de seyircisi ile buluşan Bozkır, dijital platformda en beğenilen diziler arasında yer alıyor.

REKLAM ALANI

Dram, polisiye ve suç türündeki internet dizinin yönetmenliğini Bahadır İnce yaparken, senaryosunu Ali Demirel, Levent Cantek ve Barış Erdoğan kaleme alıyor.

İlk 10 bölümüyle birinci sezonunu geride bırakan Bozkır’ın yeni sezonda başrol oyuncularında değişiklik yapılacağını öğrendik. Bu isimlerden bir tanesi yakışıklı oyuncumuz Furkan Andıç olacak.

Yiğit Özşener ve Ekin Koç’un partner olduğu dizinin yeni sezonunda, Koç yer almayacak. Onun yerine Furkan Andıç’ı izleyeceğiz.

Andıç’ın partnerinin ise Cemre Baysel olacağını öğrendik. Romantik komedilerin aranılan yüzü Baysel, enerjik yapısı ile Bozkır dizisinde nasıl bir rolde olacak merak ettik açıkçası.

Karakterinin adının “Sevda” olacağını öğrendik. Andıç ile enerjilerinin nasıl yansıyacağını da merak ediyoruz. bu arada Bozkır’ın geçtiğimiz sezon bölümleri şimdilerde DMAX kanalında yayınlanıyor.

Bu ikilinin partnerliğini sabırsızlıkla bekliyoruz. Siz neler düşünüyorsunuz? Hadi yorumlara! 👇

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.