Haberblok

Francesco Farioli isyan etti! ‘Her dakika geride pasla çıkmıyoruz’

23.10.2022
18

Alanyaspor Teknik Direktörü Francesco Farioli, Galatasaray karşılaşmasının ardından açıklamalarda bulundu. 2-0’dan geri dönmeleri hakkında …

REKLAM ALANI
Francesco Farioli isyan etti! ‘Her dakika geride pasla çıkmıyoruz’

Alanyaspor Teknik Direktörü Francesco Farioli, Galatasaray karşılaşmasının ardından açıklamalarda bulundu.

2-0’dan geri dönmeleri hakkında konuşan Farioli “Galatasaray’a karşı müthiş bir reaksiyon gösterdik. 15 dakika baskıyı biliyorduk. Sahada acı çektik ama reaksiyon müthişti. Bir sonraki maçlar için bize referans olacak. Planımızdan kopmadılar. Doğru adımlarla gidiyoruz.” dedi.

REKLAM ALANI

Sadece geriden pasla çıkmak üzerine plan yapmadıklarını söyleyen kamuoyundaki eleştirilere cevap veren Farioli “İnsanlar sürekli ‘Geriden pasla çıkıyorlar’ diyor. Ben maç sonu konuşamıyordum. Her pozisyonda pasla çıkacağız diye bir şey yok. İlk golde uzun oynadık, gol yedik. İkinci golde kısa oynamamız gerekiyordu, ama hata yaptık ve golü yedik. Her dakika geride pasla çıkmıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Basın toplantısında konuşan Farioli “Galatasaray 10 kişi kalana kadar farklı bir mücadele vardı. Kırmızı karta kadar çok fazla yanlış karar verdik. Güzel olan nokta, oyuncularımız kesinlikle oyundan kopmadılar. 1 puan, iki taraf için de gayet adil.” dedi.

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.