Haberblok

TRT Dijital, ‘Şebeke’ dizisiyle ortalığı sallamaya geliyor! FETÖ’nün bilinmeyenleri…

11.09.2022
18

Sayılı günler sonra dikkat çeken projeleriyle yayın macerasına merhaba diyecek olan TRT Dijital’den müjdeli haber geldi. Şebeke adlı projeyi …

REKLAM ALANI
TRT Dijital, ‘Şebeke’ dizisiyle ortalığı sallamaya geliyor! FETÖ’nün bilinmeyenleri…

Sayılı günler sonra dikkat çeken projeleriyle yayın macerasına merhaba diyecek olan TRT Dijital’den müjdeli haber geldi. Şebeke adlı projeyi izleyenlerin beğenisine sunmak üzere kolları sıvayan TRT1 Dijital, FETÖ yapılanmasıyla alakalı bilinmeyenlere ve merak edilenlere ışık tutacak.

Çekimleri Darıca film platosunda yapılacağı öğrenilen Şebeke dizisinin başrolünde yer alması için Seçkin Özdemir’la anlaşma sağlandı. Ekibe hangi isimlerin getirileceği şimdilik kesinliğe kavuşmazken birçok farklı şehirde de çekimlerin gerçekleştirileceğinin bilgisine ulaşıldı.

REKLAM ALANI

Titizlik içerisinde çalışmalarını devam ettiren ve izleyenlerden tam not alabilmek adına harekete geçen TRT Dijital, Şebeke’yle bir kez daha iddiasını konuşturacak. Söz, Teşkilat, Ramo ve Muhteşem Yüzyıl: Kösem ve Kaçış gibi başarılı yapımlarla adından söz ettiren Yağız Alp Akaydın’ın yönetmenliğini üstleneceği bilgisi ulaşıldı.

Etiketler:

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.