Haberblok

Ünlü Oyuncu Mine Tugay Ölümden Döndü: ”Sakın Kasksız Bisiklet Kullanmayın”

02.09.2022
21

Televizyonun en beğenilen oyuncuları arasında yer alan Mine Tugay, güzelliğiyle adından sıklıkla söz ettiren isimlerden biri. Güzel ve başarılı …

REKLAM ALANI
Ünlü Oyuncu Mine Tugay Ölümden Döndü: ”Sakın Kasksız Bisiklet Kullanmayın”

Televizyonun en beğenilen oyuncuları arasında yer alan Mine Tugay, güzelliğiyle adından sıklıkla söz ettiren isimlerden biri. Güzel ve başarılı oyuncu, sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla da pek çok kez gündeme geliyor. Geçtiğimiz günlerde kolu sargılı fotoğrafını paylaşan Tugay, takipçilerini korkuttu.

Ekranların sevilen ismi Mine Tugay, oyunculuğuyla olduğu kadar güzelliği ve zarafetiyle de ön plana çıkan ünlülerden biri.

REKLAM ALANI

Medcezir, Zalim İstanbul gibi başarılı yapımlarda rol alan oyuncu, en son Gülümse Kaderine dizisiyle izleyicilerinin karşısına çıkmıştı.

Sosyal medyada geniş bir takipçi kitlesine sahip olan Tugay’ın paylaştığı fotoğraflarda binlerce beğeni alıyor.

Instagram hesabından sık sık paylaşım yapan güzel oyuncu, geçtiğimiz günlerde kaskının fotoğrafını paylaşarak ” Sen olmasaydın neler olabilirdi sevgili kaskım. Eldivensiz asla bisiklet kullanmam boşluğuma gelmiş.” sözleriyle hayranlarını korkuttu.

Bisiklet kazası geçiren ünlü, daha sonra hesabından bir video paylaşarak ”Sakın kasksız bisiklet kullanmayın. O kask kafamda olmasaydı, şuan başka şeyler olurdu.” diyerek takipçilerine uyarılarda bulundu.

İşte o paylaşımlar;

👇

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.