Haberblok

Seda Bakan güzel haberi sosyal medyadan duyurdu! İkinci kez anne oldu: Bebeğinin ismini de paylaştı

02.09.2022
23

Netflix’in başarılı yapımlarından olan Zeytin Ağacı dizinde rol alan ve başarılı performansıyla alkış toplayan Seda Bakan, ikinci kez anne …

REKLAM ALANI
Seda Bakan güzel haberi sosyal medyadan duyurdu! İkinci kez anne oldu: Bebeğinin ismini de paylaştı

Netflix’in başarılı yapımlarından olan Zeytin Ağacı dizinde rol alan ve başarılı performansıyla alkış toplayan Seda Bakan, ikinci kez anne oldu. Doğum için gün sayan Bakan, güzel haberi sosyal medya hesabından duyurdu. Seda Bakan paylaşımında kızının ismini de paylaştı.

İKİNCİ KEZ ANNE OLUYOR

REKLAM ALANI

2014 senesinde Ali Erel ile dünyaevine giren güzel oyuncu Seda Bakan, Leyla isminde bir kız çocuğunu dünyaya getirmişti. 3 yaşındaki kızlarının ardından bir kez daha çocuk getirme kararı alan çift, geçtiğimiz aylarda hamilelik müjdesiyle sevenleriyle paylaşmıştı.

KIZLARINI KUCAĞINA ALDILAR

Ali Erel ve Seda Bakan’ın dört gözle beklediği an geldi. Güzel haberi Bakan, sosyal medya hesabından paylaştı. Seda Bakan, paylaşımında kızları Ela’yı kucaklarına aldıklarını duyurdu.

“HOŞ GELMİŞ MİNNOŞUMUZ”

Başarılı oyuncu güzel haberi sosyal medya hesabından duyurdu. Ünlü şarkıcı Hadise de “Hoş gelmiş minnoşumuz” notuyla Bakan’ın mutluluğunu paylaştı.

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.