Haberblok

Olaylar Karışıyor: Gelsin Hayat Bildiği Gibi 8. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

02.09.2022
21

Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği, SHOW TV’nin yeni dizisi Gelsin Hayat Bildiği Gibi izleyiciler tarafından oldukça sevildi. Her hafta Perşembe …

REKLAM ALANI
Olaylar Karışıyor: Gelsin Hayat Bildiği Gibi 8. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği, SHOW TV’nin yeni dizisi Gelsin Hayat Bildiği Gibi izleyiciler tarafından oldukça sevildi. Her hafta Perşembe günleri yeni bölümüyle izleyici karşısına çıkan dizinin başrollerinde ise Ertan Saban, Özge Özberk ve Devrim Özkan gibi birbirinden başarılı oyuncular yer alıyor. Her hafta izleyici ekran başına kilitleyen Gelsin Hayat Bildiği Gibi yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. İşte Gelsin Hayat Bildiği Gibi 8. bölüm fragmanı ve son yaşananlar.

Dizinin son bölümünde; Sadi, Emin’i vurmak üzere olan Tatar’ın minibüs çarpması sonucu hastaneye kaldırılmasının tesadüfi bir kaza olmadığını anlamıştır.

REKLAM ALANI

Diğer tarafta Melek ve Can’ı birlikte eve girerken gören Zülfikar dayanamayıp Can’la yüzleşir. Fakat Can Melek’e verdiği sözden dolayı neden gittiğini anlatmayınca iki arkadaş arasında büyük bir tartışma yaşanır.

Aylin’in partisinde Okan ile tanışan Gizem şirketin çağırdığı adrese gittiğinde büyük bir sürprizle karşılaşır. Gizem, Okan’ın evinden kolay bir şekilde çıkmayacağını fark edince kendisine yakın gördüğü birinden yardım ister.

Songül ailesinin ölümünü daha da detaylı araştırmak için Kabaklı Köyü’ne tekrar gitmeye karar verir ancak dönüş yolunda kendisine kurulan pusudan habersizdir. Bu tuzak hiç beklenmedik büyük bir yüzleşmenin yaşanmasına sebep olacaktır.

Öte yandan ailesinin ölümünü araştırmak için köye gitmeye karar veren Songül, dönüş yolunda pusuya düşer. Songül’e kurulan bu tuzak hesapta olmayan bir yüzleşemeye neden olur.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi – 8.Bölüm Tanıtımı

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.