Haberblok

Gazeteci Uğur Dündar İyi Parti Lideri Meral Akşener’in Lise Yıllarına Ait Fotoğrafını Paylaştı

01.08.2022
10

Gazeteci Uğur Dündar, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in lise yıllarına ait bir fotoğrafını Twitter hesabında paylaştı. Bu paylaşımı gören …

REKLAM ALANI
Gazeteci Uğur Dündar İyi Parti Lideri Meral Akşener’in Lise Yıllarına Ait Fotoğrafını Paylaştı

Gazeteci Uğur Dündar, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in lise yıllarına ait bir fotoğrafını Twitter hesabında paylaştı. Bu paylaşımı gören Meral Akşener de Dündar’ın paylaşımına kayıtsız kalmadı. 

Gelin detaylara bakalım:

REKLAM ALANI

Uzun yıllar Milliyetçi Hareket Partisi’nde siyasi hayatını sürdürdükten sonra ayrılarak İYİ Parti’yi kuran ve Genel Başkan koltuğunda oturan Meral Akşener’in gençlik yıllarına ait fotoğrafları zaman zaman gündem oluyor.

Hatırlarsınız 1972 yılına ait bu gençlik fotoğrafı çok konuşulmuştu. Akşener’in güzelliği karşısında nutkumuz tutulmuştu. Sosyal medyada paylaşılan 16 yaşında çekilen bu fotoğraf binlerce beğeni almıştı.

Şimdi ise 65 yaşındaki lider, yine başka bir gençlik fotoğrafıyla gündeme geldi.

Gazeteci yazar Uğur Dündar, Twitter’da İyi Parti Genel Başkanı Akşener’in 1970’li yılların başında çekilen bir fotoğrafını “Her şeyini Cumhuriyet’e borçlu olduğunu söyleme erdemini gösterdiği için ona “mangal yürekli Cumhuriyet kadını” diyorum…” sözleriyle paylaştı.

Bu paylaşımı gören Meral Akşener de “Cumhuriyetimize sahip çıkacağız, el ele omuz omuza Atatürk’ün o büyük vizyonunu hayata geçireceğiz ve o borcu mutlaka ödeyeceğiz” yanıtını verdi. c

Hayran olmamak elde değil gerçekten… Siz ne düşünüyorsunuz?

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.