Haberblok

JENNIFER LOPEZ, BEN AFFLECK İLE EVLİLİĞİNİ DOĞRULADI

22.07.2022
15

Jennifer Lopez, Ben Affleck ile sürpriz evliliğinden ilk kareleri paylaştı! Gelişmeleri hayranları ile paylaştığı bültende anlatan Lopez, hafta …

REKLAM ALANI
JENNIFER LOPEZ, BEN AFFLECK İLE EVLİLİĞİNİ DOĞRULADI

Jennifer Lopez, Ben Affleck ile sürpriz evliliğinden ilk kareleri paylaştı! Gelişmeleri hayranları ile paylaştığı bültende anlatan Lopez, hafta sonu Las Vegas’ta evlendiğine dair söylentileri doğruladı.

“Yaptık.

Aşk çok güzel. Aşk çok nazik. Ve görünen o ki, aşk çok sabırlı. Yirmi yıl kadar,” diyen Lopez, Affleck ile 2000’li yılların başındaki nişanlılığına gönderme yaptı. Düğünün gece yarısından sonra gerçekleştiğini anlatan Lopez, “Hayal edebileceğiniz en iyi şahitlerle, eski bir filmden bir elbise ve Ben’in gardırobundan bir ceket… Küçük bir kilisede birbirimize sözlerimizi verdik ve birbirimize hayatımızın sonuna kadar takacağımız yüzükleri verdik,” dedi.

REKLAM ALANI

(Jennifer Lopez)

“En sonunda, hayal edebileceğimiz en iyi düğün oldu,” diyen Lopez, “Uzun bir süredir hayalini kurduğumuz ve Las Vegas’ta, üstü açık pembe bir araba ile sonunda gerçek olan. Yeteri kadar beklerseniz, belki de hayatınızın en güzel anını Las Vegas’ta bir drive-through’da, saat sabah on iki otuzda, çocuklarınız ile birlikte bulabilirsiniz. Aşk gerçekten çok güzel bir şey, belki de en iyisi ve gerçekten beklemeye değer,” diye ekledi. Bültenini “Mrs. Jennifer Lynn Affleck,” olarak imzalayan Lopez, düğün gününden birkaç kare paylaşmayı da atlamadı. Gelinliğin boydan fotoğrafını paylaşmasa da bir kısmını görebildiğimiz fotoğraflarda, düşük omuzlu ve dantel işlemeli detaylar gözümüzden kaçmadı. .

Etiketler:

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.