Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Sivas’ta

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Sivas’ta

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Sivas’ta
Sivas Kongresi’nin 100. yılında milli mücadelenin temellerinin atıldığı Sivas’ta çok heyecanlı ve coşkulu kutlama süreci başladı. Bu coşkuyu katlayarak artıracak olan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Sivas ziyareti, bugün gerçekleşti.
Sivas Nuri Demirağ Havalimanı’nda Valimiz Salih Ayhan, TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı Sivas Milletvekili İsmet Yılmaz, Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Selim Dursun, 5. Piyade Eğitim Tugay Komutanı Tuğgeneral Ömer Ertuğrul Erbakan, Belediye Başkanı Sami Aydın, AK Parti İl Başkanı Hakan Aksu tarafından karşılanan Cumhurbaşkanımız Erdoğan, askeri mangayı selamladı.
Daha sonra vatandaşları selamlayarak ilimizin tarihi camilerinden Ulu Cami’ne geçen Cumhurbaşkanımız Erdoğan, cuma namazı sonrası Sivas Valiliğini ziyaret etti. Valilik girişinde polis mangasını selamlayan Cumhurbaşkanımız Erdoğan, Valilik Şeref Defteri’ni imzaladı. Cumhurbaşkanımız Erdoğan’a Valimiz Salih Ayhan tarafından Sivas Kongresi’nin 100. yıl anı pulunun bulunduğu tablo hediye edildi. İlimiz hakkında bilgi alan Cumhurbaşkanımız Erdoğan, şehrimiz ile ilgili talepleri de dinledi.
Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Valilik ziyaretinin ardından halka seslenmek üzere Cumhuriyet Meydanı’ndaki platforma geçti.

Foto Galeri Güncel Gündem Siyaset Sürmanşet