Haberblok

SGK İL MÜDÜRÜNDEN BAŞKAN AYDIN’A TEŞEKKÜR…

26.12.2018
124
REKLAM ALANI
SGK İL MÜDÜRÜNDEN BAŞKAN AYDIN’A TEŞEKKÜR…
  • SGK İL MÜDÜRÜNDEN BAŞKAN AYDIN’A TEŞEKKÜR…

Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğünün davetine katılarak personel ile birlikte öğle yemeği yedi. Vali Salih Ayhan’ın da katıldığı yemekte İl Müdürü Kadir Boztepe Başkan Aydın’a hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

Yemeğin ardından Kurum Müdürü Boztepe, Başkan Aydın’a çalışmalarından dolayı teşekkür plaketi vererek, “Sivas’a değer kattınız. Dışardan bir misafir davet ettiğiniz zaman şehriniz müsait değilse sıkıntılar yaşıyorsunuz. Yemek yedirecek güzel bir mekân, yatırılacak uygun bir otel ve gezecek temiz bir şehir yoksa sıkıntı yaşıyorsunuz. Belediye Başkanımıza şehrimize katmış olduğu güzelliklerden dolayı ve çalışma dönemimde kurumumuza vermiş olduğu katkılar için kendisine teşekkür ediyorum.” dedi.

REKLAM ALANI

Başkan Aydın da, SGK İl Müdürü Kadir Boztepe’ye teşekkür ederek “Ben 10 yıllık belediye başkanlığım sürecinde kurumlarla koordineli bir şekilde çalıştık. Şehrimizde güzel gelişmeler oldu. Bunu da sizlerin takdir etmesi bizim adımıza büyük bir onur. Yaptığınız işin hakkını vermek önemlidir. Bugün Sivas kamuoyunun her kesiminin bize geçer not verdiği kanaatindeyim. Ben hakkım varsa hakkımı helal ediyorum, sizlerde hakkınızı helal edin.” dedi.

haberblok

Etiketler:

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.