Haberblok

İLK BULUŞMA KRİZİ: NE GİYSEM!!!

17.05.2018
4.207
REKLAM ALANI
İLK BULUŞMA KRİZİ: NE GİYSEM!!!

İlk buluşma kadınlar için ne kadar önemliyse, çaktırmasalar da erkekler içinde neredeyse aynı derecede öneme sahiptir. Herkesin bildiği bir konu var, erkekler ilk önce dış görünüşünüze aşık oluyor. Yani ilk buluşmada dış görünüş, ikinci buluşmada karakteriniz ön plana çıkıyor, erkeklerin gözünde… Kadınların ilk buluşmalarda yaşadığı en büyük streslerden biri tartışmasız ”Ne giysem?!” krizidir. Bu krizi sizin biraz daha rahat atlatmanız için önerilerimize bir göz atmanızı tavsiye ediyoruz…

Öncelikle buluşma yeri çok önemlidir. Kıyafetiniz kesinlikle gittiğiniz mekanın konseptine uymalıdır.
İlk buluşmada yapılan en büyük hatalardan biri, seksapalitenizi ön plana çıkarmaktır. Ne çok fazla dekolte tercih edin, ne de içinde sıkışıp kalacağınız çok kapalı bir kıyafet. Dekolte seçiminde kadınlar tercihini genelde göğüs dekoltesinden yana kullanı. Ancak göğüs dekoltesinde çatal kısmının açıkta kalmamasına dikkat etmelisiniz.
Erkeklerin en nefret ettiği kıyafet seçimlerinden biride, sürekli çekiştirerek düzeltmek zorunda kaldığınız modellerdir. Şık ama rahat modeller seçmelisiniz.
Renkli kıyafetler seçmeye çalışın. Renklerin ön planda olduğu modeller oldukça dikkat çekicidir ve erkekler dikkat çeken kadınlardan hoşlanır.
Kıvrımlarınızı ortaya çıkaran modeller tercih edin. Dekoltede aşırıya kaçmadığınız sürece, kıvrımlarınızı ortaya çıkarın. Erkeklerin en sevdiği görüntülerden biridir.

REKLAM ALANI

 

haberblok

Etiketler:

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.