Haberblok

Fatih Terim yeniden Galatasaray’da

22.12.2017
115
REKLAM ALANI
Fatih Terim yeniden Galatasaray’da

Galatasaray’da 4’üncü Fatih Terim dönemi resmen başladı. Tudor’u gönderen ve olağanüstü kongre kararı alan Galatasaray’da, yeniden göreve getirilen Terim, Göztepe maçında takımın başında sahaya çıkacak.

Galatasaraylı taraftarların merak ve heyecanla beklediği Dursun Özbek-Fatih Terim görüşmesi gerçekleşti. Görüşmenin ardından Fatih Terim yeniden göreve getirildi.

REKLAM ALANI

Önce eski yöneticilerden Aziz Üstel, “Terim, G.Saray’a hayırlı olsun” tweet’i attı. Birkaç dakika sonra ise Fatih Terim, twitter hesabından galatasaray’ı ekleyerek “Nerede kalmıştık” mesajını yayınladı. Ve en sonunda da Galatasaray Kulübü’nden, Terim ile görüşüldüğü ve KAP’a bildirildiği açıklaması yapıldı. Resmi açıklama taraftarların yüreğine su serpti.

GALATASARAY’DA 4. TERİM DÖNEMİ

Fotomanç’ta yer alan habere göre, Fatih Terim 1996-2000 yılları arasında Galatasaray’ı çalıştırdı ve bu süre içinde Galatasaray 4 lig, 2 Türkiye Kupası, 1 UEFA Kupası kazandı. 2000 yılında Galatasaray, UEFA Kupası’nı kazanan ilk ve tek Türk takımı oldu ve kendisi de “İmparator” lakabını aldı.

2000-01 sezonunda İtalya’nın ACF Fiorentina takımını, 2001-02 sezonunda ise İtalya’nın köklü kulüplerinden olan AC Milan’ın başına geçen Terim, 2002-2004 yılları arasında tekrar Galatasaray’ın başına geçti. Ancak 2004 yılında ligde ve Avrupa kupalarındaki başarısız sonuçların ardından Galatasaray’dan yine ayrıldı.

TERİM SOSYAL MEDYA HESABINDAN DUYURDU

Terim tekaradan başlayan Galatasaray macerasını sosyal medya hesabından “Nerede kalmıştık…” diye duyurdu.

haberblok

Etiketler:

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.